• 1
  توضیحات

  شما می توانید از طریق این سیستم به صورت همزمان نسبت به دریافت کد بازار فیزیکی و یا بازارهای مالی بورس کالا (مشتقه و گواهی سپرده) اقدام نمایید و یا در صورت تمایل تنها برای یکی از این بازارها اقدام به دریافت کد نمایید سن مجاز برای اخذ کد بورسی بازار فیزیکی و بازار های مالی 18 سال شمسی تمام میباشد .

 • 2
  مدارک

  برای طی مراحل دریافت کد باید تصویر مدارک را در سامانه بارگذاری نمایید.

 • 3
  اعلام حساب

  پس از اخذ کد آنلاین در بورس کالا، شماره حساب خود را اعلام نمایید. در صورتی که حساب وکالتی خود را افتتاح نکرده اید می توانید با ورود به بخش اعلام حساب وانتخاب بانک دلخواه، معرفی نامه به بانک خود را دریافت کرده و سپس با مراجعه به شعب بانک خود جهت افتتاح حساب اقدام نمایید وسپس در بخش اعلام حساب وکالتی حساب خود را اعلام نمایید.

 • 4
  وضعیت کاربر

  لازم به ذکراست تمامی مراحل بالا منوط به این است که قبلا در سامانه سجام ثبت نام نموده باشید در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اید ابتدا سیستم شمارا به ثبت نام سامانه سجام هدایت می نماید و بعد از دریافت کد رهگیری و احراز هویت مجدد باید مراحل فو.ق را طی نمیاید

سامانه افتتاح حساب غیرحضوری بورس کالا کارگزاری توسعه سرمایه دنیا

استعلام وضعیت

ثبت نام شما شامل ۳ مرحله زیر است. پس از وارد کردن موبایل و کد ملی خود به یکی از این ۳ مرحله هدایت می‌شوید.

لطفا شماره موبایل ثبت شده در سجام را برای دریافت کد تایید وارد کنید

Captcha

سایت کارگزاری توسعه سرمایه دنیا با استفاده از پروتکل امن SSL به مشتریان خود ارائه خدمت نموده و با آدرس https://kalasabtenam.tsd-broker.com/ شروع می شود.

لطفا پیش از ورود هرگونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر وب خود را با آدرس فوق مقایسه نمایید و درصورت مشاهده هر نوع مغایرت احتمالی، از ادامه کار منصرف شده و موضوع را با ما در میان بگذارید.

برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، حتی المقدور از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.

هرگز اطلاعات حساب کاربری (نام کاربری و رمز عبور) خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. پس از اتمام کار با سامانه، حتما بر روی دکمه خروج از سامانه کلیک کنید

سامانه افتتاح حساب غیرحضوری کارگزاری توسعه سرمایه دنیا